);

Dizaina radīšana

Pasūtot preces no Ķīnas, Jums tiek dota iespēja izveidot unikālu produktu. Ja vēlaties, ar mūsu uzņēmuma palīdzību Jūs varēsiet izveidot unikālu produktu ražošanu ar savu dizainu.

Mūsu kompānija ir gatava piedāvāt jebkuras sarežģītības individuāla dizaina izstrādi.

Ir iespējams piemērot firmas logotipu jebkuram produktam, kā arī izstrādāt produktu dizainu no jauna. Ar mums ir neierobežotas iespējas atsvaidzināt un paplašināt sortimentu.

Viens piemērs no mūsu sadarbības ar Alumnette:

Šajā blokā mēs vēlētos iepazīstināt ar mūsu dizaineru sadarbības pieredzi ar Alumnette, kas ražo dažādus aksesuārus. 

Pirmajā posmā, pēc pasūtījuma saņemšanas un klienta pamata vēlmju noteikšanas, mēs piedāvājām vairākas izkārtojuma un produkta dizaina iespējas.

 

Pēc dizaina apstiprināšanas mūsu kompānija atrada uzticamu ražotāju,  (Lasīt vairāk "Piegādātāju meklēšana") un 2 nedēļu laikā firma Alumnette saņēma paraugus un spēja pārbaudīt produktu kvalitāti un atbilstību noteiktajiem parametriem.

Mūsu ar Alumnette darba rezultāts bija ilgtermiņa sadarbība jaunas aksesuāru līnijas ražošanā, kā arī produktu piegāde un pārdošana tādās valstīs kā Latvija, Krievija, Lielbritānija un Amerika.

Ar pakāpenisku pārdošanas apjoma pieaugumu samazinās vienas vienības ražošanas izmaksas, kā arī mūsu procentu likmes katrai nākamai preču partijai.

Scroll to top