);

Noderīgi

Ķīnā šodien ir gandrīz visas patēriņa preces. Preču kvalitāte daudzās jomās ir sasniegusi Eiropas ražotāju līmeni, vienlaikus saglabājot zemas izmaksas un elastīgus sadarbības noteikumus.


Izmantojot Ķīnas ražotājus, Jūs varat gan izstrādāt produktus ar savu zīmolu un dizainu, gan saņemt gatavus risinājumus ar stabilu pieprasījumu.

Tomēr, strādājot ar Ķīnu, ir daudz niansu, kas jāņem vērā produktīvai sadarbībai.

Izvēloties konkrētu pakalpojumu piegādātāju, ir obligāti jāpārbauda savus dokumentus un jāmeklē atsauksmes un ieteikumus no klientiem, kuri ir strādājuši ar viņu. Nekad nestrādājiet ar nepārbaudītu vai pirmo atrasto partneri: Ķīnā zina, kā maldināt.


Sazinoties ar piegādātāju līgumā ir jānorāda sankcijas par sliktas kvalitātes precēm, kavēšanos vai par neuzticamas informācijas sniegšanu. Ja Jūs vēlaties izveidot nopietnas ilgtermiņa attiecības ir jāpārbauda uzņēmuma uzticamību. Uzstājiet uz produktu paraugu piegādi pirms darījuma noslēgšanas, lai pārbaudītu preču funkcionalitāti un kvalitāti. Izvēlieties optimālāko piegādes veidu, kā arī pastāvīgi izpētiet tirgus situāciju, meklējot interesantākos piedāvājumus.

Rūpīgi iesaiņojiet preces – stiklu, trauslas rotaļlietas, iekārtas, mikroshēmas un dārgu elektroniku – to visu jāsūta cietā iepakojumā. Ieteicams pārbaudīt preču kvalitāti jau fabrikā un apdrošināt preces (šos pakalpojumus var sniegt Agent Cargo).


Ķīnas piegādātāji mīl klientus, kuri vēlas iegādāties lielu apjomu, tādējādi Jūs iegūsit izdevīgākas cenas un vairāk iespēju modificēt preces. Ir arī lietderīgi pieprasīt noliktavas atlikumus, kuru cenas var būt daudz zemākas par tirgus cenām.


Vienmēr sniedziet patiesu un precīzu preču aprakstu.

Preču saraksts, kuras mēs nepiegādājam uz Latviju:

  • Zāles
  • Augi
  • Narkotiskās vielas
  • Izsekošanas ierīces
  • Ieroči
  • Videi bīstamas preces
  • Un citas preces, kas publicētas aizliegto preču sarakstā vietnē gov.lv

Incoterms – termini galvenokārt izklāsta pienākumus, izdevumus un risku, kas saistīti ar preču piegādi no pārdevēja līdz pircējam.

Scroll to top